O nás

https://www.rawsef.sk/assets/images/blog/Hodossy-Katalin_webprofil.jpg

Vítam Vás! Moje meno je Katalin Hodossy. Raw vegánske stravovanie je dnes už súčasťou môjho každodenného života. Priaznivé účinky tohto stravovania majú pozitívny dopad na život všetkých členov mojej rodiny. Z tohto dôvodu som sa rozhodla urobiť všetko preto, aby aj iní mali možnosť vyskúšať vitariánske stravovanie. Takto vznikol Raw Šéf.

Vznikol v momente, keď som prežívala najťažšie chvíle svojho doterajšieho života. Vtedy som pochopila, že zdravie je stav podobný láske. Život nie je vždy taký štedrý k človeku, že ho s takouto ideálnou situáciou obdaruje. Jej nedostatok som prežívala ako veľkú nespravodlivosť, a vzbúrila som sa proti nej. Avšak v tej chvíli bezmocnosti a bezradnosti som pocítila ešte jednu dôležitú vec – vlastnú vôľu. Začala som ju nekompromisne počúvať, a cítila som, ako sa vo mne znovu objavuje život. Vtedy som pochopila, že vitalita existuje. Naučila som sa ju pestovať, a zrazu zavítalo do mojej rodiny zdravie. Zázrak. Nuž, odvtedy som zaľúbená, a moja láska má meno Raw Šéf.

Raw Šéf je moja láska, lebo všetky činnosti, ktoré sú s ním spojené pramenia z môjho srdca. Snažím sa prostredníctvom nich sa podeliť s Vami o ten zázrak, ktorý sa stal v mojom živote. Vytvoriť príležitosť, aby ste mali možnosť spoznať raw vegánsku kuchyňu, teda ochutnať surové, živé jedlá pripravované z rastlinných surovín, a pocítiť ich výživový potenciál.

Počúvajte svoj vnútorný hlas a posilnite svoju vôľu! Obnovte svoju vitalitu, stravujte sa výživne!