O nás

https://www.rawsef.sk/assets/images/globals/Hodossy_Katalin_green.jpg

Vítam Vás! Moje meno je Katalin Hodossy. Som výživová poradkyňa, majiteľka a lektorka centra kurzov varenia zdravých jedál z rastlinných surovín.

V nekonečne pestrom svete jedál sa moja pozornosť sústreďuje na jedlá pripravené z rastlinných surovín. Jedlá rastlinného pôvodu prispievajú k zachovaniu a budovaniu zdravého a vitálneho ľudského organizmu mnohými spôsobmi. Napriek tomu, sa často stretávam s tým, že nepoznáme dostatočne dobre silu rastlín v stravovaní.

Ako výživová poradkyňa zostavujem pre mojich klientov jedálničky, dávam im odborné rady s cieľom zvýšenia príjmu zeleniny a ovocia, teda jedál rastlinného pôvodu. Som nesmerne rada, že medzi mojimi klientmi sú takí, ktorí sa rozhodli pre zmenu životného štýlu a s mojou odbornou podporou úspešne prešli na vegánsku alebo vegetariánsku stravu. A v rovnakom počte sú aj takí, ktorí ostali pri svojom pôvodnom stravovaní, ale s mojou odbornou podporou zmenili niektoré svoje stravovacie návyky a vo svojom jedálničku úspešne zvýšili podiel jedál rastlinného pôvodu.

Verím, že vedomosti sú schopné skutočne obohatiť náš život iba vtedy, ak začneme v súlade s nimi konať. Na mojich kurzoch varenia učím mojich klientov variť výživné, chutné a na prípravu nenáročné jedlá z rastlinných surovín. Kurzy varenia zdravých jedál sú dostupné počas celého roka. Kurzy sú šité na mieru, pretože ich obsahovo prispôsobujem podľa konkrétnych požiadaviek a potrieb klienta. Vďaka online forme sa na kurz môžete prihlásiť z ktoréhokoľvek kúta sveta.

Môj internetový obchod neobsahuje veľa produktov, iba niekoľko. Tie najlepšie. Je to môj osobný výber najlepších mixérov a sušičiek. Stroje, ktoré každodenne používam v mojej kuchyni a v centre kurzov varenia rovnako. Vo veľkej miere mi uľahčia prípravu chutných, čerstvých a zdravých jedál. Smelo ich preto odporúčam!

Viem, že zdravie a vitalita sú veľmi citlivé stavy rovnováhy. Správne stravovacie návyky a výživný jedálniček majú nesmierne dôležitú roľu v zachovaní tejto rovnováhy. Práve preto ponúkam moje vedomosti a skúsenosti iným. Budem rada, ak sa stanete mojím klientom!

Objavte skutočnú silu rastlín, naučte sa ju využiť vo svoj prospech!